Siunčiami duomenys...

 

Iš TS Klaipėdos skyriaus narių pašalintas Rytas Kaminskas

  • Vakarai LT
  • 2007, sausio 19, 09:55

Informacinis pranešimas

2007-01-19, Klaipėda

Sausio 18 ąją dieną vykusiame Tėvynės sąjungos Klaipėdos skyriaus tarybos posėdyje iš Tėvynės sąjungos Klaipėdos skyriaus narių buvo pašalintas verslininkas Rytas Kaminskas. Už šį sprendimą balsavo 11 skyriaus tarybos narių, trys buvo prieš ir trys susilaikė.

Rytas Kaminskas iš partijos buvo pašalintas, nes nesilaikė rinkimų štabo sprendimų, laužė partinę drausmę ir dezorganizavo skyriaus veiklą.

TS Klaipėdos skyriaus pirmininkas Naglis Puteikis pažymėjo:“tai buvo sunkus, bet būtinas sprendimas. Iki šios dienos mes nuolatos pabrėždavome, kad kandidatas į miesto tarybą privalo žaisti komandoje, privalo laikytis bendrųjų vertybių ir susitarimų. Rytas Kaminskas apsvaigo nuo valdžios artumo. Jo veikla niekaip nesiderino su Tėvynės Sąjungos rinkėjams duotais įsipareigojimais, todėl mes buvome priversti su juo atsisveikinti“.

Sausio 19 dieną TS Klaipėdos skyriaus pirmininkas N.Puteikis kreipsis į TS vykdomąjį sekretorių, kad jis sustabdytų sąrašo registraciją ir šį klausimą perduotų svarstyti TS Tarybai, kurios posėdis įvyks sausio 20 dieną.

Rytas Kaminskas dar turi galimybę apskųsti šį sprendimą Tėvynės Sąjungos priežiūros komitetui, kuris per 10 dienų priims savo sprendimą.

K.Gabšys

TS Klaipėdos skyriaus

tarybos narys

Šaltinis: www.tsajunga.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.