Siunčiami duomenys...

 

Darbo vieta – įmonės įvaizdžio dalis

  • Vakarai LT
  • 2020, birželio 15, 15:29
  • 54714 peržiūrėjo
  • 0 komentavo
BA0702

Kokia turėtų būti biuro administratorės darbo vieta?

Ne paslaptis – pirmas įspūdis dažnai būna stiprus ir reikšmingas. Vadovaudamiesi juo dažnai padarome išvadas, kartais ir ne visai teisingas.

Neretai tam tikra nuomonė apie įmonę susidaroma pakalbėjus su pirmu pasitikusiu žmogumi, apžvelgus aplinką. Klientus ir svečius dažniausiai pasitinka biuro administratorė, taigi lyg ir nuo jos daugiausia priklauso, ar norės svečias apsilankyti dar kartą. Ar tai tiesa? Jeigu taip, vadinasi, biuro administratorei tenka ne tik krūva pareigų – ji savotiškai atsakinga ir už įmonės įvaizdžio kūrimą... Taigi kiek svarbu, kaip atrodo biuro administratorės darbo vieta?

Laimė, niekas dar nesugalvojo taisyklių, kaip reikėtų išdėlioti dokumentus, kur pastatyti kompiuterį, į kurį stalčių dėti sąskaitas. Pasmalsaukime – gal biuro administratorės turi susikūrusios savąsias? Į ką jos labiausiai kreipia dėmesį ir kaip tvarko savo darbo aplinką?

Reprezentatyvumas – ideali tvarka?

Ar būsime teisūs pasakę, kad įmonę reprezentuoja ne tik pati biuro administratorė, bet ir jos darbo vieta? Ne, jos darbo vietoje nerengiami įmonės pristatymai, tačiau atėjęs klientas paprastai pirmiausia pamato tą aplinką, kurioje biuro administratorė dirba. Kokia turėtų būti jos darbo aplinka? Ar jai keliami didesni reikalavimai nei kitiems darbuotojams? Ar naujas kompiuteris, keli telefonai ir daugybę funkcijų atliekantis fakso aparatas – tai jau reprezentatyvu? „Tikrai nesutinku, – vos tik išgirdusi klausimą atsako ketverius metus biuro administratore dirbanti Jurgita. – Apie įmonę jokiu būdu negalima spręsti iš to, kaip atrodo biuro administratorės darbo vieta. Galbūt jai staigiai reikia sutvarkyti svarbius dokumentus, todėl jos stalas apkrautas? O jeigu pamatysite tuščią ką tik išgertos kavos puodelį, ar tai reikš, kad visi įmonės darbuotojai nedirba, o tik geria kavą? Ant jos stalo gali būti didžiausias chaosas, ir tai jokiu būdu nereikš, kad visoje įmonėje – netvarka.“

Visą straipsnį skaitykite svetainėje Manager.LT Akademija

Šaltinis: www.paciolis.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.