Siunčiami duomenys...

 

Naujos kartos „Internet Explorer“ versiją vartotojai gali parsisiųsti nemokamai

  • Vakarai LT
  • 2006, lapkričio 08, 14:41
  • 70322 peržiūrėjo
  • 6 komentavo
Dotoni logo

„Microsoft“ išleido naują populiariausios pasaulyje interneto naršyklės versiją „Internet Explorer 7“. Ją internetu jau gali nemokamai parsisiųsti visi norintys kompiuterių vartotojai. Šioje naršyklėje ženkliai sustiprintos saugumo funkcijos, dėl patogumo pakeistos kai kurios programos valdymo savybės.

 

„Pagrindinis naujos „Internet Explorer“ versijos privalumas - atsižvelgiant į šiandienines elektronines grėsmes iš esmės pertvarkyta vartotojo apsaugos sistema. Naršymas internete su ja taps ženkliai saugesnis, todėl kviečiame visus „Windows XP“ operacinių sistemų vartotojus nedelsiant parsisiųsti naują programą. Juo labiau, kad tai galima padaryti nemokamai“, - sako „Microsoft Lietuva“ Windows produktų grupės vadovas Aleksandras Golod.

„Internet Explorer 7“ galima parsisiųsti iš oficialios „Microsoft“ interneto svetainės be jokio užmokesčio. Nieko nekainuos ir visi būsimi jos atnaujinimai. Šiuo metu vartotojams prieinama programos versija anglų kalba.

„Internet Explorer 7“ iš pagrindų atnaujintos vartotojo saugumą užtikrinančios funkcijos. Naujoji naršyklė turi kelių lygių apsaugą. Priklausomai nuo naršymo aplinkos (puslapio patikimumo, vartotojo pasirinktų nustatymų ir kt.) ji automatiškai parenka tam tikrą saugumo lygį ir pagal tai apriboja programos funkcijų prieinamumą. Taip sumažinama tikimybę, kad automatiškai įsidiegs šnipinėjančios programos, prie kompiuterio prisijungs įsilaužėliai ir pan..

Išaugus falsifikuotų tinklapių skaičiui (ang. - phisting), kuriais interneto sukčiai mėgina išvilioti konfidencialią informaciją ar pinigus, naršyklėje „Microsoft“ specialiai įdiegė interneto svetainių filtrą. Jis informuos vartotojus, kad lankoma svetainė įtartina, tad joje reikėtų elgtis atsargiau.

Atnaujintas ir programos valdymas. Vartotojai galės naudotis patogesne atidarytų puslapių valdymo sistema. Svetaines galima atidaryti ne tik kaip atskirus naršyklės langus, bet ir viename lange esančias korteles (ang. - tabs). Tokiu būdu net naršant po daug tinklapių vienu metu nebus perkrauta „Windows“ užduočių juosta. Be to, atskiruose languose bus galima atidaryti kuo nors susijusias interneto svetaines - tai palengvina darbą su jomis.

„Internet Explorer 7“ taip pat integruota patobulinta paieškos sistema. Ji pagreitina informacijos paiešką ir vienu metu naudojasi daugelio populiariausių interneto paieškos sistemų resursais.

2006 m. rugpjūčio duomenimis įvairias „Internet Explorer“ versijas pasaulyje naudoja daugiau nei 60 proc. visų kompiuterių vartotojų. Pirmą kartą ši naršyklė pasirodė 1995 metais.

http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/

Daugiau informacijos:

Aleksandras Golod, „Microsoft Lietuva“ Windows produktų grupės vadovas, tel. 2113324, mob. 8 614 72039, el.paštas: agolod@microsoft.com

Donatas Bedulskis, projektų vadovas, ryšių su visuomene kompanija „Integrity PR“, tel. +370-(5)-268-5135, mob. +370-(682)-85728, el.paštas: donatas@integrity.lt

Šaltinis: www.microsoft.com

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.