Siunčiami duomenys...

 

Mokymai pardavimo vadovams - Jūs galite parduoti daugiau!

  • Vakarai LT
  • 2020, birželio 15, 15:41
  • 39361 peržiūrėjo
  • 1 komentavo

Ar susimąstėte, kad pardavimo darbuotojai vidutiniškai tik 16% (dažnai ir mažiau) savo darbo dienos skiria tiesioginiam pardavimo darbui?

Visą likusį laiką "suvalgo" potencialių klientų paieška, pasiūlymų rengimas, susitikimų su klientais planavimas, įvairių "gaisrų" gesinimas ir pan. Be abejo, šie darbai taip pat svarbūs, ir jie savaime neišsisprendžia....

Klausimas, kaip efektyviai išnaudoti tiesioginiam pardavimo darbui skirtą laiką, kad pasiruošimui skirtas laikas netaptų prarastu laiku, o tuo pačiu, ir prarastomis pajamomis? Kaip vadovauti, kaip motyvuoti ir kaip ugdyti pardavimo darbuotojus, skatinant juos siekti maksimalių pardavimo rezultatų?

Šie klausimai aktualūs bet kuriam, į savo produktų ar paslaugų pardavimą orientuotam verslui. Pardavimai, tai ta Jūsų verslo procesų sritis, kuri "maitina" Jūsų verslą, jo savininkus, akcininkus ir tuo pačiu, Jūsų darbuotojus.

Jūs tikrai galite parduoti daugiau! Kaip? Apsilankykite seminare "Efektyvus vadovavimas pardavimo skyriui". Ši investicija Jums su kaupu atsipirks per artimiausius 1-2 mėn.

Seminare gali dalyvauti tiek pardavimo skyrių, departamentų, pardavimo projektų vadovai, tiek ir pardavimo vadybininkai. Žinios ir kompetencija apie efektyvų pardavimo skyriaus darbą vertingos visų lygių pardavimo srities darbuotojams, o taip pat ir įmonių savininkams.

Seminaro lektorius, yra įmonės ir pardavimų procesų valdymo konsultantas bei praktikas, turintis ilgametę darbo patirtį vadovaujant pardavimų departamentams, organizuojant pardavimų konsultantų darbą, kuriant verslo valdymo ir pardavimų didinimo strategijas.

Pardavimas – psichologiškai sunkus darbas. Neveltui yra teigiama, kad įmonės pardavimo skyrius veikia „fronto linijoje", t.y., kiekvieną dieną tiesiogiai susiduria su konkurencine kova dėl klientų. Pardavimų skyrių vadovams nuolat tenka žaibiškai reaguoti į rinkos pokyčius ir iš naujo kurti veiksmų planus, perskirstyti užduotis bei sumotyvuoti pardavėjų komandą. Nuo pardavimų vadovo priklauso labai daug. Geras pardavimų vadovas ne tik organizuoja ir kontroliuoja pardavėjų darbą, bet tam tikra prasme yra ir psichologas, kuris sugeba savo komandą „uždegti“ siekiant maksimalių pardavimo rezultatų.

NAUDA JUMS:

  • Įsisavinę pardavimų skyriaus veiklos pagrindines sferas, daug lengviau koordinuosite veiklą ir nustatysite pagrindinius prioritetus.
  • Tinkamai įvertinę pardavimų vadovo reikšmę kompanijoje ir komandoje, pasieksite didesnio efektyvumo.
  • Suprasite, kad visi pardavėjų tipai yra geri, tiesiog parinksite labiausiai tinkamą ir rezultatyviausią vadovavimo būdą kiekvienam pardavimo vadybininkui.
  • Jeigu Jūsų, kaip vadovo pridėtinė vertė augs aritmetine progresija, efektyvumą padidinsite geometrine.
  • Atradę optimalią pardavėjų premijavimo sistemą, sukursite įmonėje puikų mikroklimatą, kuris tik padės siekiant aukštų rezultatų.

8 akad. val. seminaras

Daugiau informacijos apie šį seminarą: https://manager.lt/

Informacija ir registracija:

telefonais: 8 615 31080

Jolanta Mileškienė

Manager.LT akademijos vadovė

Šaltinis: Manager.LT

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.