Siunčiami duomenys...

 

„MEGA“ lankytojų padaugėjo penktadaliu

  • Vakarai LT
  • 2007, gegužės 29, 12:32

Pranešimas žiniasklaidai

2007 gegužės 29 d.

Per keturis šių metų mėnesius prekybos ir laisvalaikio centre (PLC) „MEGA“ apsilankė daugiau kaip 2,6 mln. žmonių. Tai yra 21  proc. arba maždaug penktadaliu daugiau lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Gausesnio lankytojų srauto sulaukta ir balandžio mėnesį nepaisant to, kad Kauno centre atsidarė kitas prekybos centras.

„Lankytojų skaičius auga dėl didėjančios gyventojų perkamosios galios. Be to, kauniečiai įvertino mūsų prekybos centro privalumus – gerą privažiavimą, erdvią ir patogią automobilių stovėjimo aikštelę bei namų apyvokos reikmenų parduotuvę“, - teigė PLC „MEGA“ rinkodaros direktorius Dainius Kalina.

Kauno miesto centre atsidarius kitam dideliam prekybos centrui, atvykstančiųjų į PLC „MEGA“ nesumažėjo – palyginus su pernai metų balandžiu, šiemet sulaukta 9 proc. daugiau pirkėjų.

„Įprasta, kad mieste atsidarius naujam prekybos ir laisvalaikio centrui, daug žmonių eina į jį apsižvalgyti, bet ne apsipirkti. Tuomet lankytojų srautas kituose prekybos centruose šiek tiek sumažėja. Tačiau praėjus keletui savaičių lankytojai vėl grįžta į savo pamėgtas vietas. Žmonės greitai įvertina visus perkybos centrų privalumus bei trūkumus ir pasirenka jiems patogiausią variantą“, - sakė D. Kalina.

Anot prekybos ir laisvalaikio centro atstovų, balandį lankytojų srauto augimą pristabdė ir pramogų sektoriaus rekonstrukcija. Dėl jos balandį pramogų zonos lankytojų buvo maždaug 3 tūkst. mažiau nei vidutiniškai per mėnesį.

„Preliminariais duomenimis, gegužę bendro lankytojų srauto augimas vėl paspartėjo“, - teigė PLC „MEGA“ rinkodaros direktorius.

D. Kalina įsitikinęs, jog PLC „MEGA“ ir toliau rinksis tie, kurie norės patekti į prekybos centrą greitai ir negaišdami laiko automobilių spūstyse, kurios dažnos miesto centre.

„Nuolat investuojame į patogumus lankytojams ir planuojame tolimesnę prekybos ir laisvalaikio centro plėtrą, kuri leis pasiūlyti mūsų pirkėjams vieną didžiausių Lietuvoje prekių asortimentų“, - tvirtino PLC „MEGA“ rinkodaros direktorius.

Jau birželį PLC „MEGA“ duris atvers populiaraus tarptautinio drabužių tinklo „New Yorker“ parduotuvė, baigiamoje rekonstruoti II-ojo aukšto pramogų zonoje pradės veikti rytietiškos virtuvės restoranas „Gan Bei“.

Pasak D. Kalinos, dėl norinčių nuomotis patalpas prekybininkų gausos, dar šiais metais planuojama pradėti statybas, kurių tikslas - PLC „MEGA“ prekybai skirtą plotą padidinti 13 tūkst. kv. metrų iki 85 tūkst. kv. metrų. Per ateinančius 2 metus šalia PLC „MEGA“ turėtų iškilti  keletas komercinių objektų. Taip pat baigę derybas su Kauno m. savivaldybe, PLC „MEGA“ savininkė AB „Baltic Shopping Centers“ šalia PLC „MEGA“ pasiruošusi pastatyti ir Kauno sporto bei pramogų areną.

Apie PLC „MEGA“

Vienas iš didžiausių Lietuvoje prekybos ir laisvalaikio centras „MEGA“ yra įsikūręs Kaune, automagistralių Vilnius – Klaipėda ir Via Baltica sankryžoje. Jis apima 72 000 kv. m komercinės paskirties nuomojamų patalpų ir 2500 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Čia įsikūrę statybinių medžiagų bei namų apyvokos prekių parduotuvė „Senukai”, „Rimi Hypermarket“, pramogų kompleksas ir 110 įvairių parduotuvių, jungiančių prekybos alėją.

170 tūkst. litrų „MEGA akvariumas“ yra didžiausias Europos prekybos centruose. „MEGA akvariumo“  gyventojus sudaro 34 rūšys tropinių žuvų. Iš viso čia gyvena daugiau kaip 600 žuvų iš Ramiojo, Atlanto, Indijos vandenynų ir Raudonosios, Viduržemio, Karibų jūrų. Tarp jų galima pamatyti net 6 rifinius ryklius, per metus ūgtelėjusius iki 1,2 m ilgio.

Vidmantas Balkūnas

RsVA „Baltic Media Partners“

projektų vadovo asistentas

„altinis: www.mega.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.