Siunčiami duomenys...

 

Balandis „flyLAL – Lithuanian Airlines“ buvo pelningas

  • Vakarai LT
  • 2007, birželio 19, 08:58

Pranešimas žiniasklaidai

2007 birželio 19 d.

Nacionalinė aviakompanija „flyLAL – Lithuanian Airlines“ šių metų balandį gavo 0,56 mln. litų pelno, kai pernai tuo pačiu metu buvo patyrusi 1,13 mln. litų nuostolį. Preliminariais duomenimis pelningas buvo ir gegužės mėnuo.

„Tai išties džiuginantys rezultatai, žinant, jog pernai pirmąjį pelną aviakompanija gavo tik liepos mėnesį. Šiemet ženkliai padidinome užsakomųjų reisų skaičių, kurie garantuoja ne tik stabilias pajamas, reisų apimtis, bet ir mažina bendrąsias administracines išlaidas – sako „flyLAL – Lithuanian Airlines“ vadovas Saulius Stasiūnas.

Aviakompanijos veiklos pelnas, neskaičiuojant gautų pajamų iš kitos veiklos bei finansinių investicijų,  2007 m. balandį išaugo iki 0,48 mln. litų, pernai šiuo laikotarpiu iš veiklos buvo patirtas 0,85 mln. litų nuostolis. Pajamos balandį, atitinkamai išaugo iki 19,5 mln. litų, o  „flyLAL – Lithuanian Airlines“ įsipareigojimai šių metų balandį sumažėjo 16 proc.

„Kol kas viskas vyksta taip, kaip esame suplanavę, todėl neatsisakome planų dar šiemet aviakompanijos nuostolį iš skrydžių veiklos sumažinti perpus, o jau 2008 m. pradėti dirbti pelningai“, – teigia S.Stasiūnas.

Anot jo, preliminariais duomenimis, pelningas buvo ir paskutinis šių metų pavasario mėnuo – gegužis. Tikimasi, kad kaip ir pernai, finansiškai sėkmingas bus vasaros sezonas, per kurį numatyta įvykdyti 2909  reguliariųjų ir užsakomųjų reisų bei pervežti 337 tūkst. keleivių .  

Apie „flyLAL – Lithuanian Airlines“

Šiuo metu 100 proc. Lietuvos nacionalinio vežėjo AB „flyLAL – Lithuanian Airlines“ akcijų valdo bendrovė „flyLAL Group“. Pagrindinė „flyLAL – Lithuanian Airlines“ veikla – keleivių skraidinimas, krovinių ir pašto siuntų gabenimas reguliariaisiais ir užsakomaisiais reisais.

Bendrovė tiesiogiai iš Vilniaus ir Palangos reguliariaisiais reisais skraidina keleivius į 18 pagrindinių Europos miestų. Kartu su bendrojo kodo partneriais „flyLAL – Lithuanian Airlines“ keleiviams suteikia galimybę iš Vilniaus nuvykti į daugiau kaip 500 pasaulio miestų. Nuo 2006 vasario 1 d. tinklapyje www.flylal.com/lt startavo internetinės bilietų prekybos sistema.

Eglė Gabrytė

RSVA „Baltic Media Partners“

„altinis: www.flylal.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.