Siunčiami duomenys...

 

Tarptautinė telekonferencija Klaipėdoje - „Technologijų perdavimas“

  • Vakarai LT
  • 2007, liepos 05, 09:44

Pranešimas spaudai 

2007 liepos 5 d.

2007 m. liepos 10 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) organizuojama telekonferencija „Technologijų perdavimas“. Jos metu verslininkai bus supažindinami su technologijų perdavimo specifika nuo idėjos sukūrimo iki galutinio produkto realizavimo.

„Šiame technologijų amžiuje labai svarbu suprasti, jog norint sėkmingai vystyti verslumą, būtina tobulinti technologijas ir stiprinti jas kuriančių įmonių bendradarbiavimą. Netolygų technologijų vystymąsi Europos Sąjungoje pastebintys specialistai teigia, jog Lietuvos įmonėms vis dar trūksta žinių, kaip sėkmingai pritaikyti sukurtas technologijas rinkoje, kaip perduoti kitoms verslo struktūroms savo sukurtas inovacijas“, - apie technologijų perdavimo svarbą pasakojo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

KMPT parke rengiama konferencija verslininkams padės suprasti, jog technologijų perdavimas yra ne tik vienkartinis technologijų įsigijimas ar pardavimas. Pasaulinė praktika rodo, jog dažnai  tai virsta ilgalaikiu technologiniu bendradarbiavimu, sukuriant bendras įmones, vykdant tolesnius gamybinius projektus

Konferencijoje kvalifikuoti specialistai, verslininkams paaiškins, kaip sėkmingai panaudoti inovatyvias technologijas, kaip jas pritaikyti kitų organizacijų poreikiams.

Telekonferencija - tai itin progresyvus ir efektyvus komunikacijos būdas, leidžiantis vykdyti tiesioginę-nuotolinę komunikaciją. Telekonferencijos Lietuvoje yra pakankamai naujas, mažai išbandytas, tačiau perspektyvus verslo komunikacijos metodas. Klaipėdos mokslų ir technologijų parke veikia moderni telekonferencinė įranga, kurios dėka atstumas, siekiant užmegzti verslo kontaktus tampa bereikšmis.

Penkerius metus veikiančiame Klaipėdos mokslo ir technologijų parke konferencijos ir seminarai vyksta nuolat. Renginių gausa ypač džiaugiasi čia veiklą pradėjusios ir verslą sėkmingai plėtojančios įmonės.

Andrius Sutnikas

UAB „VRA“ direktorius

„altinis: www.kmtp.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.