Siunčiami duomenys...

 

„flyLAL – Lithuanian Airlines“ žiemos tvarkaraštyje – keturios naujos kryptys

  • Vakarai LT
  • 2007, rugpjūčio 27, 11:09

Pranešimas žiniasklaidai

2007 rugpjūčio 27 d.

Spalio 28 d. nacionalinė aviakompanija „flyLAL – Lithuanian Airlines“ pradeda žiemos skrydžių sezoną, kuriuo keleivius skraidins iki kovo 25 d. Savo skrydžių geografiją aviakompanija šiemet išplėtė Pietų Europos kryptimis ir šaltuoju sezonu pasiūlys naujus reguliariuosius reisus į Malagą, Romą, Lioną bei Insbruką, taip pat dažnesnius skrydžius į Taliną ir Kijevą.

„Patrauklius pasiūlymus pateiksime tiek šią žiemą planuojantiems atostogas šiltuose kraštuose, tiek mėgstantiems žiemos pramogas“, – sako „flyLAL – Lithuanian Airlines“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Tadas Pukšta.

Slidinėjimo kurortų mėgėjai Lioną galės pasiekti kiekvieną šeštadienį, o Insbruką sekmadienį. Tiesioginiai reisai iš Vilniaus į Malagą bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Reisai į saulėtąjį Ispanijos kurortą orientuoti tiek į turistus, tiek verslo keleivius bei čia gyvenančius lietuvius.

Skrydžiai iš Vilniaus į Romą bus vykdomi penktadieniais. Tai viena iš naujų krypčių, orientuotų į savaitgalines keliones. Šį žiemos sezoną „flyLAL – Lithuanian - Airlines“ keleiviai turės galimybę savaitgalius praleisti ne tik Amsterdame, Londone ar Maskvoje, bet ir Milane, Malagoje bei Paryžiuje. Taip pat daugėja skrydžių į Kijevą ir Taliną – į šiuos miestus  aviakompanija skraidins kiekvieną darbo dieną bei savaitgaliais.

„Peržiūrėdami skrydžių tvarkaraščius ypač didelį dėmesį kreipėme į tai, kad parinktos savaitės dienos bei skrydžių valandos būtų patogios tiek keliaujantiems verslo reikalais, tiek turistams. Keleivių pageidavimu daugėja į savaitgalius orientuotų kelionių, todėl skrydžių laikus suderinome taip, kad pailsėję užsienyje pirmadienį vėl laiku galėtumėte sugrįžti į darbus“, – teigia T.Pukšta.

Nuo žiemos sezono pradžios į Milaną ir Briuselį „flyLAL – Lithuanian Airines“ skraidins didesniais bei komfortabilesniais orlaiviais. Šiomis kryptimis skraidinusius 50 vietų SAAB tipo lėktuvus keičia 112 – 138 vietų Boeing orlaiviai. Šie lėktuvai ne tik didesni savo vietų skaičiumi, bet ir greitesni – gali išvystyti iki 800 km/val. greitį. Todėl kelionės laikas sutrumpėja iki 20 min.

Naująjį skrydžių sezoną aviakompanija pradeda savo orlaivių parką atnaujinusi dviem vienais komfortabiliausių orlaivių Boeing 737-300. „flyLAL – Lithuanian Airlines“ orlaivių parką šiemet papildys dar vienas Boeing tipo lėktuvas.

Apie „flyLAL – Lithuanian Airlines“

Šiuo metu 100 proc. Lietuvos nacionalinio vežėjo AB „flyLAL – Lithuanian Airlines“ akcijų valdo bendrovė „flyLAL Group“. Pagrindinė „flyLAL – Lithuanian Airlines“ veikla – keleivių skraidinimas, krovinių ir pašto siuntų gabenimas reguliariaisiais ir užsakomaisiais reisais.

Bendrovė tiesiogiai iš Vilniaus ir Palangos reguliariaisiais reisais skraidina keleivius į 18 pagrindinių Europos miestų. Kartu su bendrojo kodo partneriais „flyLAL – Lithuanian Airlines“ keleiviams suteikia galimybę iš Vilniaus nuvykti į daugiau kaip 500 pasaulio miestų. Nuo 2006 vasario 1 d. tinklapyje www.flylal.com/lt startavo internetinės bilietų prekybos sistema.

Eglė Gabrytė

RSVA „Baltic Media Partners“

projektų vadovė

„altinis: www.flylal.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.