Siunčiami duomenys...

 

Dovana sirgaliams – Europos vyrų krepšinio čempionato žaidimas internete

  • Vakarai LT
  • 2007, rugpjūčio 29, 14:07

Pranešimas žiniasklaidai

2007.08.29

Europos vyrų krepšinio čempionato laukiantiems sirgaliams interneto projektų įmonė „Informacijos valdymo centras“ pasiūlė išskirtinę galimybę pasinerti į artėjančio įvykio aistrų sūkurį. Sporto aistruoliai kviečiami dalyvauti naujame šios kompanijos sukurtame internetiniame žaidime, kurio tikslas – atspėti čempionato nugalėtojus.

Ši įvairius interneto projektus vystanti ir realizuojanti įmonė kartu su partneriais UAB „Plius“ bei AB DnB NORD bankas Lietuvos krepšinio aistruoliams parengė malonią dovaną – interaktyvų interneto žaidimą, kuris yra pasiekiamas adresu www.plius.lt/totalizatorius. Žaidimo dalyviai viso čempionato metu turės galimybę nuolat spėti rungtynių rezultatus. Azartiškiausieji neliks neapdovanoti – jų laukia specialūs oficialaus  Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjo AB DnB NORD banko marškinėliai, papuošti tikrais rinktinės žaidėjų parašais ir kiti puikūs prizai.

UAB „Informacijos valdymo centras“ direktorius Mindaugas Banaitis džiaugiasi, jog bendrovė atrado laiko ir įgyvendino nestandartinį sprendimą: „Kaip visi žinome, Lietuva – krepšinio šalis, tad mums buvo labai smagu kurti tokį produktą, kuris džiugintų ir mus pačius. Jau dabar su įmonės darbuotojais nekantriai laukiame čempionato ir ketiname rinkti geriausią rezultatų spėjiką savo rate“.

Nauju projektu patenkintas ir UAB „PLIUS“ generalinis direktorius Dainius Alkinas: „Esame novatoriška ir azartiška kompanija, todėl malonu, kad kartu su partneriais sukurtas produktas padės atradimų portalo www.plius.lt lankytojams labiau įsijausti į Europos vyrų krepšinio čempionatą ir laimėti puikių prizų.“

Apie UAB „Informacijos Valdymo Centras“

UAB „Informacijos valdymo centras“ pradėjo savo veiklą 2000 m. Įmonė  teikia kompleksinius interneto projektų sprendimus, pradedant dizaino sukūrimu ir baigiant rezultatų analize. Apie 30 proc. kompanijos darbų atliekama užsienio klientams, 50 proc. vykdoma kelioms didžiosioms Lietuvos įmonėms, likusi darbų dalis – smulkūs projektai. 2006 m. įmonės apyvarta buvo 0,4 mln. litų, šiais metais planuojamas 100 proc. augimas.

Apie UAB „PLIUS“

UAB „Plius“ administruoja 6 sričių klasifikuotų skelbimų portalus. Tai automobilių (www.autoplius.lt), nekilnojamojo turto (www.domoplius.lt), laisvalaikio (www.69.lt), mobiliųjų telefonų (www.teleplius.lt), kelionių (www.goplius.lt) ir kitų skelbimų (www.ekoplius.lt) tinklalapiai. Visi šie portalai yra birželio mėnesį startavusio atradimų portalo www.plius.lt sudedamosios dalys ir turi susietą „Mano plius“ aplinką. UAB „Plius“ priklauso stambiai Europos žiniasklaidos grupei „Schibsted media group“, kuri Lietuvoje taip pat valdo didžiąją dalį „Žurnalų Leidybos Grupės“ akcijų. Šiuo metu UAB „Plius“ dirba 42 darbuotojai.

Kristina Balzarienė

UAB „Informacijos valdymo centras“

„altinis: www.ivc.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.