Siunčiami duomenys...

 

Palangos Botanikos parke – dovanoti suoliukai

  • Vakarai LT
  • 2007, spalio 18, 09:56

Pranešimas spaudai

2007 spalio 17 d., Palanga

Palangos perlu vadinamame Botanikos parke atsiras 30 naujų parko suolelių. Juos šiandien miesto savivaldybei padovanojo UAB „Pajūrio rezidencija“, Palangoje rekonstruojanti buvusius poilsio namus „Neringos kopos“ ir įrenginėjanti gyvenamųjų pastatų kompleksą.

„Tai pirmoji tokia verslininkų dovana miestui, – teigia Palangos meras Remigijus Kirstukas. – Jei ir kitos bendrovės, kurios Palangoje vykdo projektus, investuotų ne tik į savo objektus ir aplinkinę infrastruktūrą, bet ir suteiktų panašią paramą, laimėtų kurortas, poilsiautojai ir, tuo pačiu – verslas“.

Palangos meras tikisi, jog gražiu „Pajūrio rezidencijos“ pavyzdžiu paseks ir kiti verslininkai. „Botanikos parkas yra prioritetinis miesto objektas, tikras Palangos perlas, tačiau yra ir kitų vietų, kur verslininkų parama būtų nepaprastai svarbi, – sakė R.Kirstukas.

Suoliukai – ne vienintelis dalykas, kuriuo Palangai padės „Pajūrio rezidencijos“ projekto vykdytojai. „Pajūrio rezidencijos“ lėšomis bus sutvarkytos su kompleksu besiribojančių S.Daukanto ir A.Mickevičiaus gatvių atkarpos, atsiras požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurių taip trūksta kurorte.

„Mus sužavėjo Palangos mero iniciatyva rekonstruotą S. Dariaus ir S. Girėno gatvę paversti „džiazuojančia“ gatve, - sakė „Pajūrio rezidencijos“ direktorius Paulius Trimonis. – Netoliese įsikūrusi „Pajūrio rezidencija“, taip pat skirta kitokios, nei dabar įprasta manyti, Palangos gerbėjams. Mūsų dovanojami suoliukai – ramybės ir poilsio simbolis“.

Projektą „Pajūrio rezidencija“ planuojama baigti 2009 metų sausį. Pagal jį 14 tūkst. kv. metrų gyvenamojo ploto poilsio komplekse, sudarytame iš keturių pastatų, bus įrengta 260 apartamentų, kurių plotas bus 39—80 kv. metrų. Pirmuosiuose aukštuose atsiras baiseinai, pirtys, restoranas, apartamentų priežiūra bus rūpinamasi ištisus metus.

Gintautas Dulskas

UAB "Misiukevičius ir partneriai"

Projektų vadovas

„altinis: www.pajuriorezidencija.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.