Siunčiami duomenys...

 

Žurnalui “Teisė” – 50 metų

  • Vakarai LT
  • 2007, lapkričio 10, 16:38

Pranešimas spaudai

2007 11 10

Seniausiam moksliniam teisiniam žurnalui Lietuvoje „Vilniaus universiteto mokslo darbai. Teisė“ sukako 50 metų. Leidinio jubiliejus iškilmingai paminėtas Vilniaus universiteto Teisės fakultete Redaktorių kolegijos posėdyje.

Žurnalo “Teisė” jubiliejaus paminėjime susirinkusiems pristatyta leidinio istorija ir perspektyvos, prisiminti geriausi darbai ir svarbiausi įvykiai, pagerbti Redaktorių kolegijoje dirbę žmonės, pasidalinta ateities planais. „Manau, kad žurnalas yra svarbus teisės mokslo informacijos šaltinis ir jį turėtų skaityti ne tik mokslininkai, bet ir visi teisininkai-praktikai. Jis daug pasitarnavo ir, tikiu, ateityje pasitarnaus visuomenės teisiniam švietimui,“ – sako žurnalo atsakomasis redaktorius prof. Ipolitas Nekrošius.

Todėl į Vilniaus universiteto Teisės fakultetą pasveikinti žurnalo Redaktorių kolegijos atvyko gausus būrys svečių. Sveikinimo žodį tarė ir specialiais diplomais apdovanojo Vilniaus universiteto Rektorius, nuoširdžiausius linkėjimus išsakė kolegos iš Teisės fakulteto, Mykolo Romerio universiteto, valdžios atstovai.

Periodinis leidinys „Teisė“ leidžiamas nuo 1957 m. Šiais metais jis įtrauktas į tarptautinę duomenų bazę, kuri Lietuvos Mokslų tarybos pripažįstama prestižine. „Teisė“ turi daug skaitytojų ir plačiai reprezentuoja šią mokslo šaką ne tik mūsų šalyje, bet ir už jos ribų. Joje savo straipsnius skelbia daugelio Lietuvos ir užsienio institucijų darbuotojai. Per 50 metų išleista 65 žurnalo numeriai, juose išspausdinta per 1000 teisės mokslo darbų. Kitiems metams užsisakę leidinį prenumeratoriai gaus ir specialią dovaną – „Vilniaus universiteto mokslo darbų Teisė bibliografija 1957-2007“.

Neringa Žekytė

VU TF dekano padėjėja

Aušrinė Jurgelionytė

Projektų vadovė

SKC

„altinis: www.tf.vu.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.