Siunčiami duomenys...

 

Baltermos įmonių grupės apyvarta išaugo 85 procentais ir siekė 34 mln. litų

  • Vakarai LT
  • 2007, lapkričio 14, 09:31

Pranešimas spaudai

2007 m. lapkričio mėn. 14 d.

Pastatų vidaus inžinerijos sprendimus įgyvendinančios Baltermos grupės apyvarta per tris 2007 m. ketvirčius siekė beveik 34 mln. litų, tai yra 85 procentais daugiau, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Ši suma taip pat gerokai viršijo ir bendrą 2006 m. Baltermos įmonių grupės apyvartą, kuri praėjusiais metais siekė 25,2 mln. litų.

 „Pagrindiniai veiksniai, įtakoję tokį spartų įmonių grupės apyvartos augimą, yra Baltermos regioninė plėtra, bendradarbiavimas su nuolatiniais bei naujais stipriais partneriais, aktyviai vystomos ir stiprinamos tam tikros veiklos sritys, tokios kaip projektavimas, aptarnavimo paslaugų tiekimas ne tik Vilniaus, bet ir kitose apskrityse“, - apyvartos augimo priežastis vardina Baltermos įmonių grupės vadovas Darius Masionis.

Kaip teigia D. Masionis, svarbiu statybų rinkos dalyviu Baltermos grupei padeda išlikti ne tik ilgametė patirtis šioje srityje, bet ir gerinama paslaugų kokybė. Vienas tokių pavyzdžių – logistikos sandėlio paslaugos, kurių dėka pradėta vykdyti efektyvesnį ir patogesnį klientų aptarnavimą.

Kaip vieną iš grupės sėkmės veiksnių D. Masionis įvardija ir kompleksinių paslaugų teikimą. Baltermos įmonių grupė teikia visas paslaugas, susijusias su pastato vidaus inžinerija. Per 140 darbuotojų specializuojasi tokiose srityse kaip šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų sistemų projektavimas, montavimas bei ilgalaikė eksploatacinė priežiūra.

Per tris 2007 m. finansinius ketvirčius didžiausią apyvartos dalį sudarė pajamos, gautos už rangos ir montavimo darbus (21,3 mln. Lt), inžinerinių sistemų pardavimai siekė 8,8 mln. litų, projektavimo, serviso ir šildymo paslaugų pajamos sudarė 3,8 mln. litų.

Pagrindiniai projektai, kuriuos Baltermos įmonių grupė vykdė per tris šių metų ketvirčius: VĮ „Tarptautinio Palangos oro uosto“ keleivių terminalo išplėtimo techninis projektas, Vilniaus Pavilionių gyvenvietės daugiabučių namų vidaus inžineriniai darbai, Kauno „Akropolio” daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės šildomų užvažiavimo-nuvažiavimo takų montavimas, Sampo banko administracinio pastato (Saltoniškių g. 2) vandentiekio, nuotekų, gaisro gesinimo sistemų įrengimas, LRT (Lietuvos radijas ir televizija) skaitmeninio archyvo tikslios klimato kontrolės sistemos įrengimas ir kt.

2006 m. pajamos, gautos už rangos darbus, sudarė 55 proc. grupės apyvartos, prekyba 35 proc., projektavimas ir šildymas 6 proc., o likusioji apyvartos dalis – kitos paslaugos.

Apie Baltermos įmonių grupę:

Baltermos įmonių grupę sudaro uždarosios akcinės bendrovės: Balterma, Balterma ir ko, Baltermos ranga, Baltermos investicijų valdymas ir Statagra. Baltermos įmonių grupė specializuojasi pastatų inžinerinių sistemų srityje nuo projektavimo iki galutinio sprendimų įgyvendinimo ir ilgalaikės priežiūros. 2006 metais Baltermos įmonių grupės apyvarta siekė 25,2 mln. Lt, 56% daugiau nei 2005 m.

Danutė Oželienė

Marketingo direktorė

Baltermos investicijų valdymas, UAB

„altinis: www.balterma.lt

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.