Siunčiami duomenys...

 

Mokymai: Emocinė inteligencija ir sėkmė

  • Vakarai LT
  • 2020, vasario 26, 12:47

Mokymai: Emocinė inteligencija ir sėkmė

Balandžio 23 d., Klaipėda

Programos esmė

Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų, didėja mūsų pačių ir žmonių, su kuriais dirbame, suinteresuotumas bei motyvacija, pasiekiame didesnių laimėjimų darbe ir karjeroje. Kiekviename mūsų slypi emociniai sugebėjimai, ir šiuos gebėjimus galime lavinti.

Mokymosi tikslai

  • Geriau suvokti emocijas ir jų raišką, valdymą;
  • Pažinti savo ir kitų bendravimo stilių, stiprinti pozityvias nuostatas, objektyvų vertinimą ir pasitikėjimą savimi bei kitais bendraujant, valdant sudėtingas bendravimo situacijas;
  • Suteikti praktinių emocijų ir streso valdymo žinių bei įrankių (kaip padėti sau, mobilizuotis bei nukreipti konstruktyviam situacijos sprendimui).

Daugiau informacijos: https://manager.lt/mokymai/emocinis-intelektas/

„altinis: manager.lt/mokymai/emocinis-intelektas/

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.