Siunčiami duomenys...

 

Mokymai - Veiklos planavimas verslo pradžioje – verslo savininkams ir vadovams

  • Vakarai LT
  • 2020, birželio 23, 13:03

Ankstyvos stadijos verslų savininkams ir vadovams organizuojamų mokymų „Veiklos planavimas verslo pradžioje“ tikslas – stiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, pardavimo būdus, plėtros galimybes ir strateginį mastymą organizuojant veiklą.

Mokymų esmė

Jeigu turite įkūręs verslą ar dirbate sau, galbūt turite jausmą, kad galite verslą intensyvinti, norisi pelningesnio verslo ir galbūt norėtųsi didinti pardavimus bei padidinti pinigų srautą ir pan.

Tai yra pagrindiniai dalykai su kuriais susiduria savininkai įkūrę verslą ir veikiantys kurį tai laiką. Verslą galime tobulinti tik suprasdami, kad kiekvienas verslas yra skirtingas bei suprasti savo verslo ypatumus, kad galėtume plėsti verslą sėkmingai, pelningai, priimant sprendimus, aktualius konkrečiam verslui, atsižvelgiant į regioną, kuriame yra plėtojamas verslas. 

Daugiau informacijos: https://manager.lt/mokymai/veiklos-planavimas-verslo-savininkams-vadovams/

„altinis: https://manager.lt/mokymai/veiklos-planavimas-verslo-savininkams-vadovams/

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.