Siunčiami duomenys...

 

Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1 - mokymai Vilniuje

  • Vakarai LT
  • 2020, rugpjūčio 11, 09:28

Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1 - mokymai Vilniuje

 

Mokymai „Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1“ skirti įvairių sričių bei profesijų atstovams, specialistams, vadybininkams, jų asistentams, administratoriams ir pan., kurie tiesiogiai bendrauja su klientais, verslo partneriais, kolegomis tiek gyvai, tiek telefonu ar el. laiškais, taip pat atsakingiems už profesionalaus bendravimo ir bendradarbiavimo palaikymą, sėkmingus ilgalaikius santykius, tinkamą savo organizacijos, jos produktų bei paslaugų reprezentavimą ir pan. Bendravimo įgūdžiai yra viena svarbiausiu šiuolaikinio pasaulio kompetencijų.

Daugiau informacijos apie mokymus "Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1": https://manager.lt/mokymai/dalykinio-bendravimo-igudziu-tobulinimas-3-in-1/

„altinis: manager.lt/mokymai/dalykinio-bendravimo-igudziu-tobulinimas-3-in-1/

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.