Siunčiami duomenys...

 

Telekonferencija tarp Klaipėdos ir Pomeranės

  • Vakarai LT
  • 2006, gruodžio 13, 14:53

Pranešimas spaudai

Klaipėda, 2006 12 13

Gruodžio 14 dieną Klaipėdos mokslų ir technologijų parke organizuojama telekonferencija „IT forumas – elektronika ir telekomunikacija“. Telekonferencijos metu Klaipėdos mokslų ir technologijų parke įsikūrusios įmonės turės galimybę bendrauti su Pomeranės (Lenkija) mokslo ir technologijų parku.

Telekonferencijos metu Lietuvos ir Lenkijos įmonės turės galimybę ne tiks užmegzti verslo kontaktus, bet ir pristatyti ir pasikeisti patirtimi bei technologijomis.

Telekonferencija organizuojama kaip viena iš projekto „Baltinno“ (Baltic inovation bridge) finansuojamo programos Interg III A programos veiklų, kurio tikslas - skatinti technologijų ir verslo komunikaciją tarp Klaipėdos ir Gdynios  regionų, kurti ir plėtoti inovatyvios veiklos aplinką keičiantis patirtimi ir technologijomis.

Telekonferencija - tai itin progresyvus ir efektyvus komunikacijos būdas, leidžiantis vykdyti tiesioginę-nuotolinę komunikaciją. Norint bendrauti su užsienio partneriais šiuolaikinių technologijų dėka nėra būtina vykti į užsienį. Telekonferencijos Lietuvoje yra pakankamai naujas, mažai išbandytas, tačiau perspektyvus verslo komunikacijos metodas. Klaipėdos mokslų ir technologijų parke veikia moderni telekonferencinė įranga, kurios dėka atstumas, tampa bereikšmis, siekiant užmegzti verslo kontaktus.

Tikimės, kad šis bendravimo būdas plėtosis ir pasitelkiant informacinių-telekomunikacinių technologijų galimybes, mes galėsime padėti Klaipėdos mokslų ir technologijų parko bendruomenei ir kitoms verslo struktūroms susirasti užsienio partnerius ar netgi vesti derybas.   

Telekonferencija vyks 2006.12.14- 11h

Andrius Sutinkas

+37068637681

„altinis: Vakarai.LT

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.