Siunčiami duomenys...

 

Atviti mokymai Kaune "Gausos energijos komunikacija versle"

  • Vakarai LT
  • 2023, gegužės 19, 10:19
 

Dvasinės inteligencijos lavinimo mokymų ciklas verslo įkūrėjams, vadovams 

Kiekvienas verslas ar jis būtų didelis, ar mažas, turi tikslą augti ir plėstis, lygiai taip pat, kaip ir visa Kūrinija. Sėkmingas augimas ir plėtra susiję su transformaciniais procesais. Be jų vystymasis yra neįmanomas, nes galiausiai ištinka energijos išeikvojimas visomis prasmėmis, ir verslas ima stagnuoti arba trauktis, arba ištinka staigi griūtis („mirtis“). 

Dvasinės inteligencijos lavinimo mokymų ciklas skirtas tiems, kurie siekia harmoningai vystyti verslą, geriau suprasti ir integruoti savastį komunikacijoje su savo komanda, praplėsti suvokimą, kaip eiti pačiam ir vesti savo aplinkos žmones dvasinio tobulėjimo ir gausos link. 

„altinis: manager.lt/mokymai/gausos-energijos-komunikacija-versle-dvasine-inteligencija

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.